Žebříky, schůdky

S žebříky a schůdky ze Superdiskont.cz dosáhnete na těžko dostupná místa a současně se na nich cítit bezpečně. Nabízíme několik typů žebříků, pro běžné domácí použití jsou výborné stabilní schůdky, které vyrábí český výrobce a jsou testovány až na hmotnost 150 kilogramů. Kdykoli potřebujete pracovat ve větších výškách, určitě vyzkoušejte třídílné žebříky nebo teleskopické vysouvací žebříky. Je až neuvěřitelné, že bytelný pětimetrový žebřík po práci složíte na velikost jedno metru. Naše teleskopické a multifunkční žebříky jsou prověřené německé značky a konstruovány tak, aby vydržely zátěž každodenního používání. Multifunkční plošinové žebříky v Superdiskontu koupíte za vynikající ceny. Ideální poměr ceny a kvality v Superdiskont.cz velmi pečlivě hlídáme.

Ve složeném tvaru se žebříky vejdou do auta i do malé komory. Pokud si potřebujete prohlédnout zboží v reálu, navštivte některou z našich kamenných prodejen Superdiskont. Rádi vás uvidíme a poradíme při výběru žebříku či nízkého lešení. 

Nejprodávanější produkty

Sháníte, kde koupit bezpečné žebříky a schůdky za nízké ceny? Na našem e-shopu Superdiskont.cz přesně takové pro vás máme. Žebříky a schůdky od prověřených výrobců. Žebříky i schůdky jsou vyrobené z velmi kvalitního materiálu, snesou i hrubší zacházení a mají značnou nosnost. Snadno je tak kamkoli přemístíte a v případě, že je nebudete potřebovat, jednoduše je složíte a uklidíte, například do zahradního domku či do komory.  

Praktické žebříky a schůdky

Především teleskopické žebříky jsou chytrým vynálezem. Dosahují značné výšky, aniž by ztrácely na tuhosti a pevnosti. Poté je jednoduše zasunete do sebe a můžete je uklidit, i do velmi malého prostoru. Schůdky oproti tomu nejsou tak skladné, nicméně lépe se hodí pro interiéry. Schůdky samy udrží stabilitu.

http://www.superdiskont.cz/teleskopicke-zebriky
Objednejte si žebříky a schůdky, bez nich to nejde.

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution