Zahradní domky - plechové i plastové domky na nářadí

Každý, kdo chce mít na své zahradě uklizeno a útulno, dobře ví, že sekačku na trávu, zahradní nářadí i žebřík někam schovat musí.  K tomu přidejme nutnost na zimu uskladnit jízdní kola, koloběžky a zahradní nábytek a samozřejmě je třeba mít kam ukládat dřevo do krbu, aby prosychalo a skvěle hořelo. Zkrátka a dobře, každý dobrý hospodář ví, že koupě zahradního domku ho nemine. 

V Superdiskontu se nám i našim zákazníkům velmi osvědčily domky Keter a Duramax. Značka Keter znamená dlouholetého německého výrobce kvalitního plastového zboží. V sekci plastové zahradní domky najdete stabilní plastové domky, které jsou dodávány i s podlahou.  Druhý, léty osvědčený, je celosvětově známý výrobce zahradních domků Duramax, který na své kovové domky z pozinkovaného plechu poskytuje proti prorezavění unikátně dlouhou záruku 15 let!

 

Nejprodávanější produkty

Plechové zahradní domky vynikají především svou ryzí účelností. Pokud hledáte domek, do kterého pohodlně umístíte jakékoliv zahradní nářadí, zahradní nábytek, sekačku na trávu, traktůrek a další nezbytné věci, které na zahradě potřebujete, je plechový zahradní domek ideální volbou.

Ať už hledáte jakýkoliv domek, můžete se spolehnout na jejich bytelnost, vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům a také jednoduchost montáže.

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution