Zahradní domky, typ Duramax RIVERTON

Zahradní domky Duramax Riverton jsou nejmenší domky značky Duramax, jejich šířka je 202 cm a užitná plocha činí 2,5 metrů čtverečních, zvlášť vhodné jsou tyto domky do menších zahrad. Kvalitní nosná konstrukce, precizně zpracované díly, které perfektně sedí k sobě a podrobný návod. Stavba domku vám nezabere víc než několik hodin. Aby vám šla práce lépe od ruky, doporučujeme stavět za bezvětří. 
Superdiskont je autorizovaný dovozce domků Duramax do Česka a poskytujeme záruční i pozáruční servis. Zboží posíláme během 24 hodin po celé České republice.  Naši nabídku zahradních domků sledujte pravidelně, některé můžete získat s dopravou zcela zdarma. 

Nejprodávanější produkty

 

Plechové zahradní domky Duramax Riverton jsou nejmenší volbou z řady domků Duramax.Nejsou náročné na místo a přítom se do nich vejde vše co potřebujete.

V kategorii Příslušenství a doplňky  naleznete i praktické samonostné podlahové konstrukce k těmto domkům, díky kterým nemusíte pro domky dělat specielní podklad.

Jako oficielní autorizovaný prodejce a dovozce do ČR Vám tyto domky Superdiskont.cz nabízí v kompletním sortimentu s kompletním záručním i pozáručním prodejním servisem a za nejlepší ceny!

Díky široké škále rozměrů a několika barevným provedením si snadno vyberete domek dle Vašich představ. Domek tak ve Vaší zahradě nebude sloužit jen jako kůlna na nářadí, ale i jako vkusný, kvalitní doplněk z kvalitního materiálu s dlouhou životností.

Domky Duramax jsou velmi odolné proti povětrnostním podmínkám a mají výjimečnou záruku proti prorezavění 15 let!
 

 

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution