Zahradní domky, typ Duramax PENT ROOF

Duramax své zahradní domky vyrábí už 65 let a na jejich kvalitě jsou léta zkušeností a vývoje znát. Domky Duramax Pent Roof jsou domky s plochou střechou se sklonem.  Dvoukřídlé dveře jsou více než metr široké, takže snadno nanosíte dovnitř všechno zahradní nářadí, zahradní nábytek i bazén na zimu. Nekupujete si obyčejnou kůlnu na nářadí, ale perfektně propracovaný domek, který ve dvou lidech zvládnete postavit během několika hodin. Kovové zahradní domky Duramax jsou pověstnou svou kvalitou, tloušťka plechu u nosných konstrukcí činí 0,5 mm, což je maximum na trhu s tímto sortimentem.  Výrobce poskytuje záruku 15 let proti prorezavění, domek vám bude sloužit dlouhá léta.  Superdiskont je autorizovaný dovozce domků Duramax do Česka a poskytujeme záruční i pozáruční servis, zboží posíláme během 24 hodin po celé České republice.

Nejprodávanější produkty

 

V této kategorii naleznete domky Duramax s rovnou střechou.Vybírat můžete z různých barev.

V kategorii Příslušenství a doplňky naleznete i praktické samonostné podlahové konstrukce k domkům s rovnou střechou, díky kterým nemusíte pro domky dělat specielní podklad.

Jako oficielní autorizovaný prodejce a dovozce do ČR Vám tyto domky Superdiskont.cz nabízí v kompletním sortimentu s kompletním záručním i pozáručním prodejním servisem a za nejlepší ceny!

Díky široké škále rozměrů a několika barevným provedením si snadno vyberete domek dle Vašich představ. Domek tak ve Vaší zahradě nebude sloužit jen jako kůlna na nářadí, ale i jako vkusný, kvalitní doplněk z kvalitního materiálu s dlouhou životností.

Domky Duramax jsou velmi odolné proti povětrnostním podmínkám a mají výjimečnou záruku proti prorezavění 15 let!

 

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution