Kovové domky typ Duramax COLOSSUS

Kovové domky Duramax Colossus jsou z nabídky zahradních domků Duramax největší, jejich šířka činí 321 cm, délky se liší. Výbornou vychytávkou je prodlužovací díl, díky kterému si domek zvětšíte a získáte ještě více místa. Plechový domek Colossus má široké dvoukřídlé dveře a výšku přes dva metry, takže se v něm pohodlně postavíte. 
Zahradní domek Duramax Colossus můžete stavět na betonový základ nebo pro větší stabilitu doporučujeme podlahovou konstrukci, pak stačí domek postavit na jakoukoli rovnou plochu. V nabídce je několik barev domků, ale všechny spojuje kvalitní materiál a odolnost vůči počasí tak velká, že výrobce poskytuje 15letou záruku proti prorezivění. Superdiskont je autorizovaný dovozce domků Duramax do Česka a poskytujeme záruční i pozáruční servis.

 

Nejprodávanější produkty

Plechové zahradní domky Duramax Colossus jsou největší z řady domků Duramax.Prostorově jsou opravdu velké a vejde se do nich vše potřebné a ještě mnohem víc. Vybírat můžete z různých velikostí a barev.


V kategorii Příslušenství a doplňky naleznete i praktické samonostné podlahové konstrukce k těmto domkům, díky kterým nemusíte pro domky dělat specielní podklad.

Jako oficielní autorizovaný prodejce a dovozce do ČR Vám tyto domky Superdiskont.cz nabízí v kompletním sortimentu s kompletním záručním i pozáručním prodejním servisem a za nejlepší ceny!

Díky široké škále rozměrů a několika barevným provedením si snadno vyberete domek dle Vašich představ. Domek tak ve Vaší zahradě nebude sloužit jen jako kůlna na nářadí, ale i jako vkusný, kvalitní doplněk z kvalitního materiálu s dlouhou životností.

Domky Duramax jsou velmi odolné proti povětrnostním podmínkám a mají výjimečnou záruku proti prorezavění 15 let!

 

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution