Trampolíny Jumpking jsou tou nejlepší investicí pro každou rodinu. Kterou vybrat?

Trampolína...Nový trend masově pronikající na naše zahrady. Dnes se již totiž nejedná pouze o zábavu pro děti, jak by se na první pohled mohlo zdát. I dospělí pochopili, jak moc tento skvělý cvičební nástroj může ovlivnit naše zdraví. Kromě toho, že se skákáním na trampolíně dostáváme do kondice a shazujeme přebytečná kila, zlepšuje se i naše rovnováha a schopnost koordinace, okysličuje se mozek a zbavujeme se stresu. A kdo by nechtěl být fit?

Proč pořídit právě trampolínu Jumpking?

V našem e-shopu jsme pro vás připravili nabídku vysoce kvalitních trampolín značky Jumpking, jedničky na trhu, která pokrývá až 60 % světové produkce. Trampolíny Jumpking se od konkurence liší zejména svou vyšší stabilitou, bytelností a možností většího zatížení. Jsou pro ně charakteristické vysoce kvalitní materiály ve spojení s inovativními technologiemi, s čímž jde ruku v ruce samozřejmě i delší životnost. Pro trampolíny Jumpking je příznačné následující:

  • ocelový galvanicky celopozinkovaný rám na stabilních W nohách (u některých modelů i s prodlouženou pětiletou zárukou),
  • ocelové pozinkované vysoce tažné pružiny Eurospring™ se střídavým zaklesnutím do rámu,
  • odrazová plocha z vysokozátěžového polypropylen-permatronu,
  • plně integrované bezpečnostní obvodové hrazení,
  • vstup a výstup bezpečnostní sítí dvojitě zabezpečený zipem a háčky,
  • samozřejmostí je obvodové ochranné čalounění
  • a v neposlední řadě také vysoká vybavenost příslušenstvím, možností dokoupení náhradních dílů či ukotvovací sady.

Skákání na trampolínách Jumpking je maximálně bezpečné, což je garantováno mezinárodně uznávanými certifikáty TÜV a GS (=certifikací dle EN 1176). Jedná se o rodinnou investici, která vám vydrží roky, a navíc jsou všechny modely k dostání za přijatelné ceny.


A protože modelů trampolín je nespočet, rozhodli jsme se, že vám trochu pomůžeme s výběrem. Na následujících řádcích naleznete informace k jednotlivým řadám, abyste se snadno zorientovali a objasnili si, která z trampolín je tou ideální právě na vaši zahrádku.

Trampolíny Jumpking nabízíme v rámci čtyř produktových řad: JumpPOD ECONOMY, CLASSIC, DeLUXE  a jako jediní máme i speciální OVÁLNÉ trampolíny. Modely řad Classic, DeLuxe a Oval jsou atestovány pro komerční využití, proto je doporučujeme nejen na soukromé zahrádky, ale zvláště pro penziony, sportovní areály a podobně.

Trampolíny Jumpking JumpPODTM Economy – základ

Trampolíny Jumpking JumpPODTM Economy, jak již jejich název napovídá, jsou základním typem trampolín Jumpking cílícím na cenu. Neznamená to ovšem, že nižší cenou by utrpěla kvalita nebo bezpečnost tohoto typu. Pouze váhový limit jednotlivce je u trampolín Economy o něco nižší – u modelu Economy Ø 3 m je to max. 90 kg, u Ø 3,7 m pak 105 kg.  A co další parametry? Zde máte na výběr buď trampolínu o celkovém průměru 3 nebo 3,7 m:

Trampolíny Jumpking JumpPODTM Classic – nejprodávanější

Trampolíny řady Classic jsou stále populární, což potvrzují i statistiky prodejnosti. Jedná se o nejprodávanější trampolíny, zejména pro svůj výhodný poměr ceny a kvality. Do základní výbavy patří i žebřík a síťka na obuv. U modelů Classic můžete vybírat ze tří různých velikostí:

Trampolíny Jumpking JumpPODTM DeLUXE – ještě vyšší skoky

Řada DeLuxe je vylepšená a umožňuje ještě větší skoky. Ač u nás pořídíte totožné trampolíny, co se týče průměru, liší se trampolíny řady DeLuxe od řad Economy a Classic vyšší nosností a maximální hmotností jednotlivce. To znamená, že na nich může současně skákat více osob (až do celkových 300 kg u největšího modelu) a váhový limit jednotlivce činí až 159 kg u největší trampolíny. Poznáte je na první pohled, neboť se obvodové polstrování této řady vyrábí v modrém provedení. Součástí je samozřejmě i žebřík a síťka na obuv. K dispozici jsou dvě různé velikosti, tentokráte o průměru 3,7 a 4,2 m:

Trampolíny Jumpking JumpPODTM Oval – profesionální

Tvarově méně typická řada OVAL představuje revoluci v technologii trampolín. Vyznačují se však zejména tím, že díky oválnému tvaru poskytují hned 3 skákací zóny. V balení této jedinečné trampolíny naleznete samozřejmě i žebřík a praktickou síťku na obuv. Co se týče rozměrů trampolín řady OVAL, na výběr máte hned ze tří různých velikostí:

Kromě výše zmíněných trampolín v rámci jednotlivých řad v našem e-shopu nabízíme také dětské trampolíny Jumpking Bazzongi, které jsou svou velikostí a provedením vhodné i do interiéru, a proto je můžete dětem pořídit třeba do dětského pokoje.

Pokud si přece jen nebudete vědět rady s výběrem té správné trampolíny, neváhejte se nás kontaktovat. Jste tady pro vás a rádi vám poradíme.

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution