Trampolíny

Trampolíny jsou bezesporu novým trendem ve výbavě zahrad! V dnešní době chce každé dítě na zahradě trampolínu, aby mohlo řádit od rána do večera. Je to však velká zábava také pro dospělé. Protože ale vždy myslíme na bezpečnost, naleznete u nás jen trampolíny s ochrannou sítí a integrovaným ochranným polstrováním, tudíž se můžete vyřádit opravdu do sytosti, a nemusíte se obávat toho, že se ochranné polstrování větrem odchlípne a při skákání zapadne noha mezi pružiny. Výrobce JumpKing  maximálně hlídá bezpečnostní parametry.  Trampolíny jsou výjimečné tím, že je to snad jediná hračka, která se neomrzí. Malé děti na ní skáčou hodiny, dospívající na trampolíně poléhávají a povídají si a dospělí si chodí zaskákat, když je nikdo nevidí. Při skákání ze sebe doslova vytřesete všechen stres a starosti, o zdravotních výhodách skákání na trampolínách nemluvě. V Superdiskontu máme pro vás ve světě nejprodávanější trampolíny značky JumpKing.  Řada Classic je ve znamení ideálního poměru a ceny, patří mezi nejkvalitnější trampolíny pro domácnosti. Řada JumpKing DeLuxe trampolíny byla certifikována v TÜV a GS a lze ji využívat i pro komerční využití. Pokud trampolínu DeLuxe často převážíte na různé akce, opravdu oceníte rychlost, s jakou ji lze skládat a rozkládat. Řada JumpKing Oval jsou trampolíny oválného tvaru, které splňují parametry pero komerční využití, mají tedy vyšší nosnost, může na nich skákat více dospělých a svými parametry dovolují vysoké skoky a další gymnastické prvky. Trampolíny Oval zvlášť doporučujeme, pokud hledáte trampolínu na velkou zahradu, k penzionu nebo k sportovnímu areálu. Do interiéru doporučujeme trampolíny JumpKing Bazoongi, které mají i pomocné madlo, aby se i malé děti do syta vyřádily a cítily se při tom bezpečně.

 

Nejprodávanější produkty

Není trampolína jako trampolína, proto pro vás vybíráme takové kousky, které bychom rádi viděli také na našich zahradách, potažmo na některých je i uvidíte, protože drtivá většina z nás na trampolíně řádí neustále. Například trampolíny CLASSIC jsme si zamilovali. Nepohrdneme však ani trampolínami DELUXE, které jak již název napovídá jsou o něco luxusnější a vybavenější. Trampolíny OVAL jsou malinko netradiční, ale pokud na to máte stavěnou zahradu, tak si je jistojistě zamilujete také.

Kategorií samo o sobě jsou pak trampolíny BAZOONGI, které jsou určeny do dětských pokojů a samozřejmě také pro menší váhové zatížení.

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution