Teleskopické žebříky

Kdo ještě neviděl, jak se teleskopický žebřík používá, ani si neumí představit, jak je to užitečný pomocník řemeslníkům i doma. Jestliže jste si dosud mysleli, že čtyřmetrový žebřík prostě není možné složit na výšku jednoho metru, přesvědčíme vás. Kvalitní německé žebříky bytelné hliníkové konstrukce jsou konstruovány tak, aby jednotlivá pole žebříku do sebe zapadala. Už nemusíte složitě řešit převoz dlouhého žebříku.  Stačí vám teleskopický žebřík, který se po vysunutí jednotlivých příček vysune do výšky několika metrů, po práci jej zase srazíte na méně než jeden metr a pohodlně odnesete do auta nebo uložíte do komory.

Vysouvací žebřík má hmotnost pouhých několika kilogramů, takže jej bez problémů odnesete třeba do šestého patra panelového domu. Jak řekl jeden ze spokojených uživatelů: Kdo nevyzkoušel, netuší, jak je to praktické a snadné. Teleskopické žebříky nabízíme v délce od 2,6 metrů až do 5 metrů, z některých typů lze postavit i štafle

Nejprodávanější produkty

Provádíte často, případně alespoň občas, práce ve výšce, ale Vaše postava na ni nestačí? Pak se vám bude v každém případě hodit teleskopický žebřík, který najdete v naší nabídce Žebříků a schůdek.

Teleskopické žebříky máme v nabídce v několka velikostech. Můžete si vybrat z těch nejmenších, až po ty, jež disponují výškou až 5 m. Velkou výhodou žebříků z našeho e-shopu Superdiskont.cz je praktičnost. Jedná se o výsuvné modely, takže i když dosahují poměrně velké výšce, lze je snadno kdekoliv uložit a mít je připraveny pro použití. Dají se klidně i přemisťovat v kurfu Vašeho automobilu. Hliníková konstrukce zaručuje nízkou hmotnost. Vybírat můžete z klasického provedení, tak z varianty štafle. K žebříkům u nás můžete koupit i praktické tašky.

V našem sortimentu nechybí ani běžné žebříky, jež se nachází v samostatné kategorii.
 

 

 

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution