Sušáky na prádlo

Sušáky na prádlo prostě v domácnosti potřebujete. Ekologický způsob sušení prádla bez dodatečných nákladů na elektřinu.  V nabídce osvědčeného dodavatele Superdiskont nabízíme robustní sušáky s velikou kapacitou prádla. Domácí sušáky jsou stojanové, můžete je variabilně sklápět, abyste pověsili i rozměrné kusy oblečení, věšet jen na jednu stranu, nebo naopak úplně ověsit prádlem, které bude na skvěle schnout a zvlhčovat vzduchu. 
V teplejších měsících a za větrného počasí oceníte stabilní, větru odolné zahradní sušáky na prádlo. Délka šňůr je úctyhodná, takže pověsíte několik praček. Osvícené pradlenky pak už prádlo vyfoukané větrem nežehlí, stačí chytře poskládat. Ušetřete elektřinu a sušte prádlo na sušácích.

Nejprodávanější produkty

Hledáte, kde se levně prodávají zahradní sušáky a domácí sušáky? Už nemusíte hledat, nyní jste je našli. Kvalitní, značkové zahradní  a domácí sušáky za velmi sympatické ceny. Náš e-shop Superdiskont.cz Vám je dodá velmi rychle, máme je skladem. Zahradní sušáky a domácí sušáky Vám poskytnou spoustu místa pro Vaše prádlo a ještě uspoří prostor, oproti klasickým nataženým šňůrám mezi tyčemi. Zahradní sušáky snadno ukotvíte do země a odolají tak i silnějšímu větru

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution