Slunečníky

Nejen na dovolené, ale i na zahradě může být nezbytným pomocníkem právě slunečník. Ten je řešením, jak zabránit problémům, které jsou spojeny s nadměrným pobytem na slunci, jako je například úpal nebo úžeh. Slunečník prostor efektivně zakryje a vytvoří tolik potřebný stín vhodný odpočinku, relaxaci, práci i pro hraní dětí. To vše s jistotou toho, že slunečníky jsou snadno přenositelné a polohovatelné s ohledem na pohyb slunce po obloze. Elegantní slunečníky dají vaší zahradě novou tvář. Vyberte si z nabídky našeho eshopu Superdiskont.cz a v případě klasických slunečníků nezapomeňte na stojan pod slunečník, máme je pro vás také.

Nejprodávanější produkty

Slunečníky nabízíme ve dvou typech, jednak závěsné slunečníky s boční nohou, k nimž nepotřebujete dokupovat žádný stojan a svou elegancí a mohutností vytvoří dominantu celého zahradního posezení, a jednak slunečníky, které je potřeba ukotvit do stojanu. Tyto typy slunečníků vypadají výborně, pokud je zasunete doprostřed zahradního stolu.  

Slunečníky ze Superdiskontu mají  pevnou konstrukci. Kvalitně napnutý potah je z textilních materiálů výborné gramáže a samozřejmě perfektně naimpregnován. Většinu našich slunečníků lze naklánět, což zvyšuje komfortnost užívání. Pokud se budete o svůj slunečník dobře starat, sklápět jej před silným větrem a jednou ročně impregnovat, dlouhé roky bude zdobit vaši půvabnou zahradu. 

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution