Šlehací mísy

Baví Vás vařit či péct? Pak se mnou jistě budete souhlasit, že jen málokterý pokrm připravíte bez mísy. A pokud připravujete palačinky, omelety či koláč nebo dort, často zapojujete do práce i šlehač. Všichni víme, jak to při šlehání v kuchyni často vypadá... Ale i tomu lze předejít, stačí si vybrat a vyzkoušet některou ze šlehacích mís z naší nabídky.

 

Šlehací mísa je v domácnostech, kde se často vaří či peče, nepostradatelným pomocníkem. Připravíte v ní základ mnoha jídel, ať už je to šlehačka, sníh z bílků či krém do dortu. Použít se ovšem dá nejen ke šlehání! Vypomůže všude tam, kde běžná mísa, kde je jídlo v průběhu vaření v tekutém stavu.

Jako u každé jiné kuchyňské pomůcky je i u šlehací mísy zásadní materiál, ze kterého je vyrobena. Nejčastěji to jsou kvalitní plasty, někdy v kombinaci se silikonem, jindy s nerezovou ocelí. Záleží jen na Vás, jaký materiál preferujete. Kromě užitečnosti je důležitým parametrem i snadná údržba a v neposlední řadě to, co lahodí Vašemu oku, protože s takovou mísou pak budete rádi často pracovat.

Při prvním pohledu se šlehací mísy od těch běžných, které používáte dnes a denně, neliší. Pokud se ale podíváte lépe, rozdíly snadno najdete. Zásadním je dvojité víko, které slouží k tomu, abyste si při šlehání zbytečně nezaneřádili kuchyň. Je to víko, které zakrývá celou mísu a uprostřed má další menší otvor s víkem. Tento otvor slouží k prostrčení metliček šlehače, který může stříkat jako o závod, ale vše zůstane bezpečně uvnitř mísy. Nejen, že nepřijdete o obsah v míse, ale nečeká Vás ani zbytečné a nepříjemné uklízení okolí šlehací mísy.

Vybrat si můžete z různých tvarů i velikostí šlehacích mís. Některé jsou vyšší, jiné pro změnu široké. I objem záleží zcela na Vašich potřebách. Pokud vaříte či pečete pro početnější rodinu, jistě oceníte objemnější mísu. Menší je naopak vhodná pro méně strávníků.

V naší nabídce na www.superdiskont.cz najdete širokou škálu šlehacích mís. Vybrat si můžete šlehací mísy s víkem nebo bez víka, jednu mísu nebo celou sadu...

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution