Schůdky

Kvalitní schůdky českého výrobce, abyste dosáhli všude, kam potřebujete. Schůdky nabízíme v několika variantách podle počtu nášlapů a  najdou uplatnění v domácnostech,  při montáži stropních světel, využijí je malíři, natěrači i skladníci. Plošina i nášlapy jsou vyrobeny z pozinkovaného plechu a díky protiskluzové úpravě jsou maximálně bezpečné. Nosnost 150 kg a testování německou zkušebnou jsou dostatečná záruka, že vám schůdky budou sloužit bezpečně dlouhé roky. Pokud potřebujete dosáhnout ještě výš a chcete bezpečný a přitom lehký i skladný žebřík, podívejte se do kategorie multifunkční žebříky nebo teleskopické žebříky.

Nejprodávanější produkty

Potřebujete dosáhnout tam, kde to ze země nezvládnete? Zapomeňte na viklající se židli, kterou si můžete přihodit i nějaké to zranění. Pořiďte si praktické schůdky, které Vás vyzvednou do výšin. Žebříky a schůdky v našem e-shopu nesmí chybět!

Námi nabízené schůdky ALVE EUROSTYL Vám zajistí, jak dostatečnou výšku, tak i potřebnou stabilitu. Schůdky z řady EUROSTYL jsou ideálním pomocníkem do domu, na chatu nebo do obchodu, popř. jiného lehkého provozu. Jedná se o lehkého a skladného pomocníka. Tyto jednostranné schůdky u nás můžete pořídit s různým počtem protiskluzových nášlapů (3-8), včetně plošinky. Jsou zhotoveny z pozinkovaného plechu. Všechny modely splňují bezpečnostní normy EN131.

Nepřehlédněte rovněž kategorii žebříky, kde najdete několik kvalitních modelů. I žebřík je užitečným pomocníkem v mnoha případech.http://www.superdiskont.cz/teleskopicke-zebriky

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution