Řada MINI

Bezdotykové koše Helpmation - řada MINI, bezdotykový koš Mini, bezdotykové odpadkové koše, bezdotykový odpadkový koš, koše Helpmation, odpadkové koše Helpmation

Nejprodávanější produkty

Bezdotykové koše Helpmation byly navrženy s cílem zajistit hygienické nakládání s odpadem. Díky nim je to nyní mnohem jednodušší. Koše disponují infračerveným senzorem, stačí pouze přiložit ruku přibližně 20 cm nad senzor a víko koše se automaticky otevře s naprostou tichostí. Po vložení odpadu se zase zavře. Díky koši Helpmation omezíte výskyt bakterií a zajistíte si tak větší hygienické podmínky doma nebo v práci. Jsou ideální především na toalety a do koupelen.

Právě se nacházíte v kategorii bezdotykových košů Helpmation řady MINI, které oceníte tam, kde máte málo místa. Jedná se o koše mini o objemu 5 l, 8 l a 12 l. Jsou řešeny velice šikovně právě do menších prostor. Jsou zhotoveny z prvotřídní nerezové oceli, takže vám dlouho vydrží.

Pořídit si u nás můžete také bezdotykové dávkovače mýdla Helpmation, jež mají rovněž infračervený senzor a pomohou udržovat ve vaší domácnosti hygienické a čisté podmínky.

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution