Pro domácí mazlíčky

Hledáte vybavení pro vaše domácí mazlíčky? V Superdiskont máme to nejdůležitější pro vaše pejsky a kočičky. Dózy na krmivo nejenže brání tomu, aby si vaši mazlíčky baštili granule podle sebe a tloustli, ale především dózy na krmivo udrží aroma granulí uvnitř a ty nevysychají. Pelíšky pro vaše pejsky máme v Superdiskontu takové, aby se perfektně udržovaly. Zkušenost chovatelů ukázala, že nejlépe se udržují pelechy pro psy v kombinaci snadno omyvatelného plastu a textilního polštáře. Polštář vyperete, plast snadno opláchnete a pejsek i váš byt budou čisťouncí. Neméně důležité je předcházet situacím, kdy pejsek onemocní. Pokud budete mít po ruce spolehlivý teploměr na měření teploty u psa, včas odhalíte onemocnění a můžete předejít velkým zdravotním problémům pejska i výdajům. 

Nejprodávanější produkty

Skladem u dodavatele

Plastový pohodlný pelíšek pro vašeho mazlíčka v designu KNIT.

1 399 Kč bez DPH 1 156,20 Kč

Sháníte pro své domácí mazlíčky krmiva, či dózy na krmivo? Na našem e-shopu Superdiskont.cz si toto vše můžete objednat za skvělé ceny s rychlou dobou dodání již do 24 hodin. Pro domácí mazlíčky barel na krmivo budete jistojistě potřebovat. Pokud budete mít doma krmiva pro domácí mazlíčky jen tak v pytli, může se stát, že se do něj dostane a spotřebuje více, než je pro ně zdravé.
 

Objednejte pro domácí mazlíčky, co potřebují, budou spokojení.
 

Pro domácí mazlíčky se vám vyplatí nakupovat u nás

Pro domácí mazlíčky se Vám vyplatí kupovat krmiva a dózy na krmiva v našem e-shopu, vše zde máte za skvělé ceny a v mimořádné kvalitě. Všechny věci pro domácí mazlíčky si rovněž můžete za internetové ceny koupit v našich vzorkových prodejnách v Praze a Jaroměři, podobně jako ostatní domácí potřeby.

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution