Přístřešky na dřevo

Ať už máte krb, ve kterém denně topíte, nebo si jen z času na čas oheň zapálíte na zahradním ohništi, potřebujete dobře vyschlé dřevo.  V Superdiskontu pro vás máme zpevněné přístřešky na dřevo z kvalitního kovu, do nichž můžete, vzhledem k jejich hloubce, dřevo vyskládat dokonce ve dvou řadách.  Přístřešek na dřevo přisadíte ke zdi domu nebo k zahradnímu domku a problém s úklidem a ochranou dřeva máte vyřešen. Přístřešky nabízíme v několika barvách, aby ladily k ostatnímu zahradnímu vybavení a charakteru domu. Kvalita léty prověřena, dokonce záruka 8 let na prorezavění, značka Duramax je na trhu více než 65 let.  V Superdiskontu vyskladňujeme během 1 pracovního dne a u některých výrobků máte dokonce dopravu zadarmo

 

Nejprodávanější produkty

V této kategorii naleznete přístřešky na dřevo Duramax.Vybírat můžete z různých barev.


Jako oficiální autorizovaný prodejce a dovozce do ČR vám tyto domky Superdiskont.cz nabízí v kompletním sortimentu s kompletním záručním i pozáručním prodejním servisem a za nejlepší ceny!

Díky široké škále rozměrů a několika barevným provedením si snadno vyberete domek dle vašich představ. Domek tak ve vaší zahradě nebude sloužit jen jako kůlna na nářadí, ale i jako vkusný, kvalitní doplněk z kvalitního materiálu s dlouhou životností.

Domky Duramax jsou velmi odolné proti povětrnostním podmínkám a mají výjimečnou záruku proti prorezavění 15 let!

 

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution