Příslušenství k zahradním domkům

Příslušenství k zahradním domkům Duramax. Podlahové konstrukce ještě zvyšují stabilitu domku, ale především vám usnadní montáž domku. Bez podlahové konstrukce je nutné  domkům postavit základy z betonové desky nebo ukotvit patkami do zpevněného štěrku. S podlahovou konstrukcí vám tento problém odpadá, domek můžete postavit na jakoukoli rovnou plochu, navíc jej s podlahou lze i přenášet. . Podlahy nabízíme ke všem typů kovových domků Duramax, pozinkovaný plech s dlouhou životností. Pro značku Duramax jsme autorizovaní prodejci a poskytujeme záruční i pozáruční servis

Nejprodávanější produkty

V této kategorii naleznete příslušenství k domkům Duramax jako jsou samonosné podlahové konstrukce a prodlužovací moduly.Domek si tak můžete vyrobit na míru dle Vašich představ.


Jako oficielní autorizovaný prodejce a dovozce do ČR Vám tyto domky Superdiskont.cz nabízí v kompletním sortimentu s kompletním záručním i pozáručním prodejním servisem a za nejlepší ceny!

Díky široké škále rozměrů a několika barevným provedením si snadno vyberete domek dle Vašich představ. Domek tak ve Vaší zahradě nebude sloužit jen jako kůlna na nářadí, ale i jako vkusný, kvalitní doplněk z kvalitního materiálu s dlouhou životností.

Domky Duramax jsou velmi odolné proti povětrnostním podmínkám a mají výjimečnou záruku proti prorezavění 15 let!

 

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution