Plastové zahradní domky

Plastové zahradní domky se prosazují do stále více a více zahrad a zahrádek. Proč, ptáte se? Jednoduše proto, že jsou bytelné, odolné proti povětrnostním vlivům, svým vzhledem nikterak neruší přirozenost zahrady, naopak napomáhají k jejímu zkrášlení, a pokud jde o montáž, tak ta už snad nemůže být jednodušší.

Plastové zahradní domky značek Duramax a Keter jsou vyrobeny z nehořlavých trvanlivých materiálů, které vydrží dlouhá léta. Duramax své zahradní domky vyrábí a stále zlepšuje už více než 65 let. Značka Keter patří mezi německé špičky v plastovém sortimentu pro dům a zahradu.  Problém, jak uskladnit zahradní nářadí, jsme za vás vyřešili. Zkrátka židle a stoly na zimu schováte do skvělého zahradního domku a budete spokojeně obhlížet zahradu, jak je upravená a uklizená.  

Nejprodávanější produkty

Mezi přední výrobce plastových zahradních domků patří společnost Keter, jejíž výrobky samozřejmě naleznete také v naší bohaté nabídce. Zahradní domky Keter vynikají především svým rozsahem použítí a jednoduchou montáží.

Dalším předním výrobcem je společnost Duramax, na jejíž plastové zahradní domky se také můžete těšit. Tato společnost je na trhu jíž více než 65 let, takže na její kvalitu jste již jistě zvyklí a zahradní domky to jen a pouze potvrzují.

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution