Pelíšky

Zkušenost chovatelů ukázala, že nejlépe udržované pelíšky jsou v kombinaci snadno omyvatelného plastu a pratelného textilu. Pelíšky z kvalitního odolného plastu velmi usnadní péči o pejska zvlášť v náročnějších situacích, pokud onemocní a je třeba udržovat jej v čistotě, nebo si přinese od svého psího kamaráda blechy a vy musíte dezinfikovat. V takovém případě jsou plastové pelíšky k nezaplacení.   Stejně tak jsou k nezaplacení, a potvrdí to každý chovatel koček, uzavřené toalety pro kočky. V bytě vypadají nepopiratelně lépe než otevřené záchůdky, nikdo nemusí koukat na nepěkný kočkolit, a obzvlášť oceníte uzavřené kočičí záchody pro jejich schopnost mnohonásobně lépe si poradit se zápachem

Nejprodávanější produkty

Skladem u dodavatele

Plastový pohodlný pelíšek pro vašeho mazlíčka v designu KNIT.

1 399 Kč bez DPH 1 156,20 Kč

Máte-li doma pejska nebo kočičku, pak byste svému zvírečímu miláčkovi měli rozhodně pořídit pelíšek. Pelíšky pro psy a kočky se stávají jejich vlastním prostorem, ve kterém mohou odpočívat, a které pro ně představují jejich útočiště. I pes a kočička totiž potřebuje mít to své místečko.

V našem e-shopu jsme i pro Vás přichystavli kategorii Pro domácí mazlíčky. Nechybí v ní ani pelíšky pro psy a kočky z velice moderního a praktického materiálu ratan. Od pelechů z jiných materiálů se odlišují hlavně elegantním designem a lehkostí. Velkou výhodou ratanových pelíšku je jejich snadná údržba, protože se dají lehce omývat, čímž pro Vaše zvířátko zajistíte maximální hygienické podmínky. Vybavit je můžete pohodlnou látkovou podložkou, dekou nebo polštářem, pokud má Váš pejsek nebo kočička radši měkčí povrch.

Nabízíme mnoha druhů a velikostí, takže si jistě vyberete takový pelíšek, který bude ideálním odpočinkovým prostorem po Vašeho domácího mazlíčka, a jež bude zároveň krásným doplňkem vaší terasy, zahrady či domácnosti.

Chovatelé by jistě neměli přehlédnout dózy na krmivo, díky kterým zachováte krmení čerstvé.

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution