Pekáče a zapékací mísy

Pekáče a zapékací mísy jsou oblíbenou a nedílnou součástí většiny kuchyní. A není se čemu divit, nemalá část tradičních pokrmů prochází přípravou v troubě! Pořiďte si u nás eleganní, praktické a moderní zapékací a servírovací misky značky LAVA Metal. Budou nejen skvělým doplňkem Vaší kuchyně, ale i výborným pomocníkem pro každodenní použití!

Nejprodávanější produkty

Litinové nádobí Lava Metal je vysoce kvalitní a přitom se dá koupit za více než příznivou cenu. Z dílen tureckého výrobce nepochází pouze litinové hrnce, litinové pánve, litinové kastroly, ale také moderní a nadčasové výrobky, jako jsou grilovací plotýnky či zapékací misky.

Máte-li rádi zapečené pokrmy, pak by ve Vaší domácnosti neměli chybět litinové zapékací a servírovací misky, jež můžete v našem e-shopu Superdiskont.cz exkluzivně pořídit. Vybrat si můžete z několika modelů, z nichž každý nabízí moderní design. Toto nádobí je vhodné pro všechny typy sporáků, včetně čím dál oblíbenější indukce. A je možné používat jej i v klasické troubě. Zapékací misky se rovnoměrně prohřívají, ode dna až po samotný okraj a jsou schopné po dlouhou dobu udržovat teplotu, čímž šetří energii. Nepřilnavý povrch potom zajistí, že svůj pokrm nikdy nepřipálíte! Dřevěná prkénka, jež jsou součástí nádobí, slouží prioritně k bezpečnému, stylovému a pohodlnému servírování.

Pořiďte si do kuchyně moderní výrobky Lava Metal, jež vám umožní připravovat pokrmy snadno a rychle.

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution