Pečící formy

Pečení je jednou z nejoblíbenějších a nejčastějších úprav pokrmů. Péci můžeme jak sladkosti, jako jsou koláče, buchty, bábovky či dorty, tak maso, ale můžeme si připravit také zapékané těstoviny, brambory či různou zeleninu. Aby pečení bylo co nejsnazší, pomáhají nám pečící formy.

Nabídka pečících forem v našem e-shopu Superdiskont.cz dává prostor vašemu kulinářskému umění. Vyberte si svůj oblíbený vzhled i materiál a pusťte se do pečení! Všechny produkty jsou špičkové kvality, snadné na údržbu a pohodlně se s nimi pracuje.

 

Nejprodávanější produkty

Pečící formy oceníte nejen v době svátků či různých oslav, ale své uplatnění jistě najdou po celý rok. Pečení koláčů, dortů, buchet či bábovek patří k tradicím naší kuchyně.

Bábovka je symbolem svátečního stolu v každé domácnosti. Aby bábovka měla co nejhezčí tvar a nedělala hospodyňce ostudu, vyplatí se pořídit si kvalitní formu na bábovku. Zvolit můžete buď silikonovou formu, kterou je možno používat i v mikrovlnné troubě, neváže chutě ani pachy a lze ji umývat v myčce nádobí, nebo formu z uhlíkové oceli s nepřilnavým strukturovaným povrchem, jejíž předností je dlouhá životnost i při velmi častém použití. Díky strukturovanému povrchu je velmi snadné bábovku z formy vyjmout.

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution