Ostatní zahradní nábytek a doplňky

Už na své zahradě máte základní sestavu židlí a stolu pro společné chvíle a teď se rozhlížíte, co je ještě potřeba doplnit?  Pokud často pořádáte zahradní párty  nebo grilování s přáteli, určitě se vám hodí servírovací vozík nebo druhý zahradní stůl, na němž budete servírrovat jídlo v podobě švédského stolu. Jestliže vás při sezení na zahradě bývá více, dokupte další lavice a skládací židle. Pokud je nepotřebujete, snadno židle složíte do zahradního domku. 
Výbornou volbou jsou také úložné boxy, kam schováte textilní polstry před špatným počasím a současně box můžete využít jako lavici.  S minimem práce bude vaše zahrada stále vypadat upraveně a líbezně. 

V této kategorii určitě nezapomeňte vybrat čisticí a ošetřující prostředky na dřevo.  Zahradní nábytek nakupujte tak, abyste investované peníze zúročili, a proto po sezoně nábytek vždy umyjte jemnou mýdlovou vodou a po usušení znovu napusťte olejem. Vaše stoly a židle se vám odvděčí dlouhou životností. Kromě ochrany olej na dřevo zdůrazňuje přirozenou kresbu dřeva, dřevo nevysychá, a to déle vydrží.

Nejprodávanější produkty

Není skladem

Pergolové sezení Sandra

19 990 Kč bez DPH 16 520,66 Kč

http://www.superdiskont.cz/zahradni-domky

Ostatní zahradní nábytek

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution