Odstraňovače zákalu - vločkovače

V případě zákalu vody nebo po aplikaci chlor šoku je třeba nečistoty dostat z bazénu pryč. Nečistoty jsou ale tak maličké, že je bazénová filtrace ani bazénový vysavač nedokážou zachytit. Z toho důvodu se používají vločkovače. Ty zajistí, že se nečistoty a zákal ve vodě shluknou do větších vloček, které filtrace už snadno odfiltruje, a vy se můžete těšit z křišťálově jasné vody. 
Jakmile je voda po použití flokulačního přípravku zase čistá, pokračujte v průběžné údržbě bazénu bazénovými tabletami

 

Nejprodávanější produkty

Chcete si užívat průzračnou vodu ve Vašem bazénu? Trápí Vás však zákal vody, s tím, že se Vám do takové vody ani nechce? Máme bazénovou chemii, která si s tímto nepříjemným problém poradí!

Stačí si pořídit odstraňovače zákalu, tzv. vločkovače. Vločkovače vyvločkují jemné částečky nečistot tvořící zákal vody. Jejich shluknutím vytváří vločky, které se pak snadno zachytí ve filtraci, případně klesnou ke dnu bazénu. Odtud je buď vylovíte nebo vysajete bazénovým vysavačem. Odstraňovače zákalu můžete používat s jinými dezinfekčními prostředky, jako je Chlór šok, tablety do bazénu, odstraňovače řas a s další bazénovou chemií. Vločkovače a projasňovače pro odstranění zákalu v bazénu. Skladem, příznivé ceny. Nakupujte výhodně na Superdiskont.cz.

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution