Odlamovací nože

Odlamovací nože Bahco ke každodennímu používání. Ergonomická rukojeť, abyste mohli řezat pod perfetním úhlem, extra kvalitní ostří a několik stupňů aretace čepele.  Zasouvací nože s ulamovací čepelí jsou nepostradelné pro jakoukoli řemeslnou činnost. Tapetáři, podlaháři, sedláři, elektřikáři, ti všichni používají odlamovací nůž. Precizní řezání, po práci zasunete ostři do rukojeti a uložíte do kufříku s nářadím. Bahco je evropská značka výrobce spolehlivého ručního nářadí, které snese vysokou zátěž. 

Nejprodávanější produkty

Nože BAHCO byly od začátku vyvíjeny pro využití profesionály s důrazem na maximální užitné vlastnosti, kvalitu, trvanlivost a ergonomii.
Nože Bahco mají buď odlamovací nebo zásuvnou čepel, samozřejmě vyměnitelnou. Celkem jsou dodávány ve třech stupních provedení.

Těla nožů jsou vyrobena z kovu a pogumovaná pro maximální jistotu úchopu. Výrazně se tím prodlužuje jejich životnost a zvyšuje se uživatelské pohodlí. Nože BAHCO jsou vhodné pro skladníky, pokladače podlahových krytin, čalouníky a ostatní řemeslníky. Nakupujte na www.superdiskont.cz za nejlepší ceny na trhu, všechny odlamovací nože BAHCO máme skladem, expedovat je možné do 24 hodin od vystavení objednávky.
 

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution