Multifunkční žebříky a plošiny

Žebříky, štafle a multifunkční žebříky výtečné kvality konstruované odborníky pro profesionální použití.  Kdykoli potřebujete cokoli přivrtat, zavěsit, pracujete v domě či na zahradě ve výškách, naše žebříky jsou nepřekonatelní pomocníci. Věřte nám, nebudete se ve výškách třást hrůzou, že žebřík není stabilní, i když jste pořádný kus chlapa. Naše žebříky mají tuhou, kvalitní konstrukci, a přesto jsou díky použitému materiálu lehké, takže s nimi zvládne manipulovat opravdu každý. V nabídce Superdiskont máme žebříky třídílné, z nichž složíte dlouhý žebřík i štafle, plošinové lešení a neskutečně variabilní multifunkční žebříky, které si pochvalují elektrikáři, montéři, malíři i zahradníci, když stříhají stromy.  Jestliže stojíte ve výšce, těžko hledat, kam si odložíte nářadí, proto máme v nabídce i odkládací plošinu, již snadno přimontujete k jakémukoli žebříku a i čtyři metry nad zemí si máte kam odložit svou nádobu s barvou. 

Nejprodávanější produkty

Potřebujete dosáhnout do výšin? Naše nabídka žebříků a schůdek z klalivních a odolných materiálů Vás jistě uspokojí.

V našem e-shopu Superdiskont.cz můžete požídit Multifunkční pracovní plošiny či plošinové vozíky, které se nejčastěji používají při montážích, údržbářských a revizních pracích ve výškách. Uplatnění najdou v rozličných odvětvích - stavebnictví, energetice, výrobních závodech, v nejrůznějších halách, tělocvičnách, kulturních a společenských sálech, divadlách a dalších. Mohou být dobrým pomocníkem také v interiérech a exteriérech.

Vyberte si z naší nabídky pracovních plošin nebo pracovních vozíků. Provedení z hliníkových profilů zaručuje nízkou hmotnost, vysokou pevnost a stabilitu. K dispozici máme několik velikostí.

Pokud potřebujete pořídit klasický žebřík, pak nepřehlédněte kategorii žebříky. Máme také žebříky teleskopické.
 

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution