Litinové pánve

Prvotřídní grilování za jakéhokoli počasí a pohodlně v kuchyni? S litinovými pánvemi renomovaného tureckého výrobce LAVA Metal, to není žádný problém! Litinové pánve Vám umožní připravit steaky s dokonalou mřížkou, šťavnatou zeleninu a další pochoutky z grilu. To vše snadno, rychle i úsporně a co je hlavní, kdykoli Vás napadne. Pro snadné, stylové a bezpečné servírování hotových jídel jsou některé typy dodávány s originálním dřevěným prkénkem.

Při správné péči Vám pak toto nádobí vydrží po celý život! Kromě litinových hrnců u nás můžete pořídit i jiné druhy litinového nádobí, jako jsou litinové kastroly, hrnce, grilovací plotýnky a další...

 

 

Nejprodávanější produkty

Masivní litinový základ dává pánvím LAVA Metal dokonalou stabilitu, silné dno i stěny potom přinášejí spoustu dalších výhod! Tou hlavní je perfektní vedení tepla a stejná teplota ve všech místech pánve, od jejího dne až po samotný okraj. Díky tomu připravíte dokonale propečené maso, nic nepřipálíte a grilování se tak stane snažší než kdy dříve.

Velkou zásluhu na tom má také špičkové smaltování, které je nanášeno speciální technologií. Ta zaručuje dokonalé spojení litiny se smaltem, proto už se nemusíte bát oprýskání či jiného poškození celistvosti povrchu. Grilovací pánve tak i po mnoha letech zůstavájí dokonale nepřilnavé, což mimojiné usnadňuje i mytí a péči o pánve. Pro zachování jasu barev se nedoporučuje umývat je v myčce nádobí.

Feromagnetické vlastnosti litiny pak zajišťují použitelnost pánví na jakémkoli typu sporáku, obzvláště dobře si rozumí i s indukcí, ze které dokáže dostat maximum energie a výrazně tak snižuje náklady na energie. Pomalé chládnutí pánví zase umožňuje dovařit pokrm na vypnutém sporáku. Díky svému celokovovému provedení je pak možno používat je i v klasické troubě.

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution