Litinové kastroly

Smaltované litinové nádobí tureckého výrobce LAVA Metal je natolik kvalitní a špičkové, že jej kromě amatérských kuchařů používají i známí profesionální kuchaři. Díky svému preciznímu zpracování  umožní kdykoli snadno a rychle připravit dokonalé jídlo! Litinové kastroly můžete použít na všechny typy sporáků, dokonce i v klasické troubě k zapékání. Vyznačují se vysokou kvalitou a nabízí řadu výhod. Kromě velmi vysoké odolnosti a velmi dlouhé životnosti, je to především energetická úspora. Také díky celopovrchovému smaltování, jež je trvale nepřilnavé, se nestane, že byste svůj pokrm připálili!

Nejprodávanější produkty

V této kategorii naleznete litinové kastroly a rendlíky rozličných velikostí i barev.

Kastroly jsou skvělými pomocníky při každodenním vaření. I bez použití poklice patří hrnce k nejúspornějším na trhu! S použitím poklice potom zkracují dobu vaření a tím snižují náklady na energie.

Silná litina, ze které jsou vyrobeny, poskytuje špičkovou tepelnou vodivost, proto dokáže ze sporáku přijmout maximum energie. Po zahřátí zůstávájí kastroly dlouhou dobu teplé, čož umožní dovařit jídlo i při vypnutém či ztlumeném sporáku. Kastroly se přitom rozehřívají rovnoměrně ode dna až po samotný okraj, čož nám zajistí snadné vaření bez rizika připálení. K tomu napomáhá i celopovrchové smaltování, které je trvale nepřilnavé, jelikož LAVA Metal používá ke smaltování speciální technologii. Při vaření v litinovém nádobí firmy LAVA Metal zůstává zachována většina vitaminů a minerálních látek.  Kastroly jsou ideálními pomocníky do každé kuchyně, protože je lze použít pro všechny typy sporáků, včetně oblíbené indukce, ale i v klasické troubě k zapékání. Jediný spotřebič, kde hrnce není možno používat, je mikrovlnná trouba! Také se nedoporučuje mýt v myčce nádobí, jelikož agresivita mycích prostředků může snížit jas barev !

Při správné péči Vám pak toto nádobí vydrží po celý život! Kromě litinových hrnců u nás můžete pořídit i jiné druhy litinového nádobí, jako jsou litinové pánve, hrnce, grilovací plotýnky a další...

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution