Křesla a lehátka na zahradu

Každý, kdo má zahradu, ví, jak je příjemné si po dlouhém a únavném dni odpočinout například v zahradním lehátku. Lehátka jsou tvarovaná tak, aby vyhovovala přirozenému prohnutí páteře, a lidé se tak na nich cítili pohodlně. 

V  Superdiskontu nabízíme skládací lehátka s kovovou konstrukcí a pevným textilním potahem. Tato lehátka jsou lehká, skladná, bez problému je přenesete od bazénu do stínu v altánu, abyste se mohli pohodlně natáhnout a užít si siestu.  Lehátka ze dřeva tropických stromů jsou konstruována k dlouholetému použití. Často jsou polohovatelná a v kombinaci s měkkým polstrováním působí na zahradě velmi efektně. Vybírejte tak, aby se vám lehátka nebo křesla hodila k ostatnímu zahradnímu nábytku. Zahrada pak působí  uceleným elegantním dojmem. 

Pokud si přejete prakticky bezúdržbový nábytek, který jen na zimu sklidíte do zahradního domku nebo jej ochráníte krycí plachtou, zvolte nábytek z umělého ratanu. V posledních letech si získává velkou pozornost, protože je lehký a zahradě dodává kultivovaný vzhledPlánujete zahradní párty, setkání s rodinou či si chcete pouze vypít kávu na zahradě? Neváhejte vybrat v našem eshopu Superdiskont.cz.

Nejprodávanější produkty

Jak jsme již psali výše, lehátka slouží k načerpání energie a odpočinku. Před koupí jakéhokoli nábytku je potřeba zauvažovat nad tím, jak často jej budeme využívat, kolik mu mohu dát péče a hlavně, kolik mám finančních prostředků. Lehátka a zahradní křesla se dnes nejčastěji vyrábějí z klasického dřeva, ratanu, bambusu, kovu a plastu.

Dřevěný nábytek je standardní volbou každého, kdo preferuje přírodní materiály. Tento materiál totiž jednoduše zapadne do všech exteriérů, nevýhodou naopak je, že jim musíme čas od času věnovat péči, aby vydržel co nejdéle pěkný a nepoškozený.

Ratanový nábytek je čím dál oblíbenější možností, protože je velmi lehký a především nenáročný na údržbu. Je velmi odolný vůči okolním vlivům, může být v různých barvách a neláme se.

Kovový nábytek je nejčastěji vyráběn z hliníku nebo oceli. Je velmi nenáročný na údržbu a vypadá velmi moderně.

Plastový nábytek nabízí velmi nízkou cenu, je lehký a skladný, také péče nezabere moc času. Zápornou stránkou je ovšem malá odolnost vůči stáří, horku i zimě. Nevydrží moc velký nápor a často se láme.

Jako při každém jiném nákupu, i zde je potřeba volit zdrženlivost oproti náhlému vzplanutí zájmu. Dobře si promyslete k čemu chcete nábytek užít a kolik financí mu věnujete. Rovněž zvažte svůj životní styl, který vám napoví, kolik času můžete strávit péčí o svůj nábytek.

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution