Kovové zahradní domky

Kůlny na nářadí jsou nezbytné pro každý dům a každou zahradu, kam jinam byste schovali hrábě, vozík nebo jízdní kola? A to nemluvíme o uskladnění zahradního nábytku na zimu, ať co nejdéle vydrží a vy se nemusíte trápit s jeho ochranou před deštěm či sněhem. 
Zahradní domky Duramax v této kagegorii Kovové zahradní domky jsou vyrobeny z kvalitního plechu, na nějž se vztahuje 15letá záruka proti zrezavění. V nabídce je několik typů, Duramax Titan, Duramax Colossus nebo Duramax Riverton. Všechny mají podobnou výšku dva metry, ale liší se šířkou. Například největší domek Duramax Colossus má šířku 321 cm, ale jednotlivé jeho druhy se liší hloubkou. Podobný princip platí na ostatní plechové domky Duramax. 
Několik desítek let výroby a zlepšování se na domcích značky Duramax projevuje množstvím chytrých doplňujících komponent. Pro jednotlivé typy lze dokoupit prodloužení domku, přístřešek na dřevo a podlahovou konstrukci, což vám ušetří práci se základy domku, samonosnná kovová konstrukce nahradí betonové základy. 
Kovové zahradní domky, které pojmou všechno potřebné zahradní nářadí, ochrání je  a poslouží vám dlouhá léta. Superdiskont je autorizovaný dovozce domků Duramax do Česka a poskytujeme záruční i pozáruční servis. 

Nejprodávanější produkty

Plechové zahradní domky Duramax jsou ideálním řešením pro uskladnění vašeho nářadí, nábytku a mnoha dalšího.
Jako oficielní autorizovaný prodejce a dovozce do ČR Vám je Superdiskont.cz nabízí v kompletním sortimentu s kompletním záručním i pozáručním prodejním servisem a za nejlepší ceny! 
 
Díky široké škále rozměrů a několika barevným provedením si snadno vyberete domek dle Vašich představ. Domek tak ve Vaší zahradě nebude sloužit jen jako kůlna na nářadí, ale i jako vkusný, kvalitní doplněk z kvalitního materiálu s dlouhou životností.

Domky Duramax jsou velmi odolné proti povětrnostním podmínkám a mají výjimečnou záruku proti prorezavění 15 let!

Výrobce DuraMax je od roku 1983 divizí US Polymers Inc., předního kalifornského výrobce vinylových výrobků jako jsou oplocení, přístřešky, úložné systémy, trubky, rolety a vlastní profily. US Polymers je součástí mezinárodní Harwal Group s divizemi v USA, na Středním východe, Evropě a v Rusku. Harwall Group má více jak 65 let zkušeností s výrobou plastových a kovových výrobků.

Plechové zahradní domky Duramax  = jediný originál již více než 65 let!

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution