Hrnce

Ty nejkvalitnější hrnce za výborné ceny máme pro vás na Superdiskont.cz. V kuchyňských hrncích neuznáváme levné rychloobrátkové zboží, při vaření věříme v kvalitu. Proto u nás najdete jen ty nejlepší hrnce,  v nichž vařit je radost. Do nabídky potřeb pro vaření vybíráme kvalitní hrnce, ve kterých budete s radostí vařit desítky let. Díky čistému, jednoduchému designu budete v našich hrncích i servírovat a vždy sklidíte úspěchVyberte si z naší nabídky vysoce kvalitních litinových hrnců Lava Metal, jež máte při správné péči na celý život.

Nejprodávanější produkty

Litinové nádobí Lava Metal se vyznačuje vysokou kvalitou a může Vám poskytnout řadu výhod. Je velmi odolné, vyznačuje se dlouhou životností, udržuje dlouho teplo a díky tomu je i energeticky úsporné. Díky celopovrchovému smaltování, které je přirozeně a trvale nepřilnavé, se nemůže stát, že by se vám pokrmy připalovaly.

V této kategorii naleznete litinové hrnce různých velikostí i barev. Vybrat si můžete takový hrnec, který ve své kuchyni postrádáte, nebo si pořídit celou sadu. Jeden hrnec mnohdy nestačí, v každé domácnosti je jich potřeba několik. Právě námi prodávané litinové hrnce Lava Metal jsou tou nejlepší volbou. V litinovém hrnci můžete vařit na všech typech sporáků, ať už je to plynový, elektrický, sklokeramický, indukční sporák či kachlová kamna. Tyto hrnce však nesmějí být používány v mikrovlnné troubě.

Pořídit u nás můžete také litinové pánve, kastroly a další litinové nádobí. Při správné péči Vám toto nádobí vydrží na celý život.

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution