Houpačky na zahradu

Zahradní houpačka je snem většiny dětí a neměla by chybět na žádné zahradě.  Zavěšenou houpací lavici ale ocení každý, i dospělý, skvěle se na ní totiž relaxuje s knížkou, povídá s přáteli i odpočívá. Superzážitek pak představuje pohoda na rozložitelné houpačce, na které se vám bude báječně trávit siesta. 

V Superdiskontu nabízíme robustní kovové a dřevěné houpačky s nosností více než 200 kg.  K oběma typům snadno doladíte další zahradní nábytek. Při volbě mezi dřevěnou a kovou houpačkou záleží především na vašich preferencích a stylu, jaký máte rádi. Kovové houpačky působí vzdušnějším, elegantnějším dojmem, zatímco  dřevěné houpačky jsou robustnější. Všechny houpačky mají střechu z textilu vysoké gramáže, aby vám houpačka dlouho vydržela, a především, abyste vy a vaše děti byli chráněni před sluníčkem. Vyberte si tu správnou zahradní houpačku na Superdiskont.cz.

Nejprodávanější produkty

Při výběru zahradní houpačky je základním mezníkem nosnost, tedy váha, kterou houpačka unese a počet osob, kteří mohou sedět společně. Rozhodování je také odlišné, pokud chceme houpačku používat denně a nebo pokud bude sloužit pouze ke zpestření volných chvil. Dalším, neméně důležitým parametrem, je zajištění bezpečnosti, což tkví ve stabilitě, konstrukci a materiálu, ze kterého je houpačka vyrobena. Opomíjet bychom neměli ani pohodlí, přeci jen si chceme pořídit nábytek, ve kterém se budeme cítit dobře a ne sedět v něm pouze z donucení. Pro výrobu houpaček se dnes používají plasty, kovy nebo dřevo.

Velkou výhodou kovových houpaček je nižší cena. Ovšem nesmíme zapomínat na to, že kov vypadá moderně a hůře se do zahrady začleňuje. Naopak dřevěná houpačka jednoduše splyne s každým exteriérem a vytvoří v zahradě místo, které budete často a rádi navštěvovat. Pořizovací cena je sice vyšší, ale konstrukce je bytelnější, déle vydrží a většina dřevěných houpaček má i vyšší nosnost oproti houpačkám kovovým.

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution