Grilovací plotýnky

Litinové grilovací a servírovací plotýnky LAVA METAL  z našeho e-shopu superdiskont.cz jsou zaručeně praktickým pomocníkem. Jsou alternativou pánve i grilu! Sety jsou vhodné pro všechny typy vařičů, pánvičky lze dokonce použít i v troubě. Litinové části je možno umýt v myčce nádobí, pro dřevěné doplňky, kterými jsou prkénka a stojánky, tento způsob čištění doporučován není!

Nejprodávanější produkty

Litinové grilovací plotýnky LAVA Metal představují zajímavou alternativu k domácímu grilu i běžné pánvi.

Zatímco hladké plochy umožňují klasické smažení, plochy vroubkované jsou určeny ke grilování. Pro stylové, pohodlné a hlavně bezpečné servírování hotových pokrmů jsou k plotýnkám dodávána dřevěná prkénka.

Robustní litinový základ je zárukou vynikajících užitných vlastností! Kromě dokonale rovnoměrného rozehřívání až k okrajům či dlouhé doby, po kterou udržuje teplo, díky čemuž se dá jídlo dovařovat při nízké teplotě a tím přináší úsporu energie, je to i výborná stabilita na jakémkoli typu vařiče, včetně indukčního. Plotýnky je navíc možno použít bez obav i v klasické troubě, například při zapékání. Nepřilnavý povrch rychle reaguje na změny teplot, proto své jídlo nikdy nepřipálíte!

Plotýnky jsou opatřeny vysoce odolným černým smaltováním, aplikovaným speciální technologiíí, které je zárukou dokonalého spojení smaltu s litinou, takže se nemusíte obávat oprýskání či jiného poškození celistvosti povrchu! Plotýnky tak zůstanou i po letech užívání dokonale nepřilnavé, což jistě oceníte hlavně při vaření na nich.

Vyberte si z naší široké nabídky na www.superdiskont.cz grilovací plotýnku přesně odpovídající vašim potřebám !!! Kromě grilovacích plotýnek najdete v našem e-shopu i jiné litinové doplňky, jako jsou pánve, hrnce i kastroly a další.pixel

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution