Granule proti slimákům

Jak zlikvidovat slimáky, kteří byli do střední Evropy zavlečeni jako plevelný invazivní druh? Nefunguje prakticky nic kromě ručního sběru a granulí. Granule proti slimákům se ukázaly jedinečným způsobem účinné. Jejich výhodou je také to, že jsou absolutně neškodné pro ostatní živočichy a půdní mikroorganismy. Různé druhy likvidátorů slimáků v různých baleních na Superdiskont.cz. Účinné granule proti slimákům, past na slimáky k hubení slimáků. Různé druhy, balení, vše skladem, super ceny.

Nejprodávanější produkty

Doslova noční můrou snad každého zahrádkáře jsou slimáci, plži a hlemýždi. Ti dokáží zlikvidovat celou úrodu a svým slizem zahrádku pěkně zamořit. Také u Vás se zabydleli a nehodlají Vaši zahradu opustit? Pak pro Vás máme řešení! Nabízíme postřiky proti škůdcům a granule proti slimákům, díky kterým se těchto slizských zvířátek zbavíte.

Nabízíme efektivní přípravky proti slimákům v podobě granulovaných návnad, jež způsobí znehybnění slimáků a jejich následně uhynutí. Stačí je rozhodit po zahrádce. Vybírat můžete z několika balení o různé hmotnosti. Nabízíme také past na slimáky Biolit - ekologické hubení slimáků.

Potřebujete-li se zbavit dalších škůdců, nepřehlédněte kategorii Postřiky, kde najdete kompletní nabídku účinných přípravků.
 

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution