Plastové zahradní domky Duramax

Plastové domky na zahradu si získávají stále větší popularitu. Postavíte je během několika hodin ve dvou lidech, vaše zahradnické nářadí i sportovní potřeby chrání před deštěm, sněhem i větrem a zahrada je stále perfektně uklizená. Kdysi lidé stavěli kůlny ke každému domu už při jeho stavbě nebo i před ní, dobře věděli, že schovávat nářadí je známka dobrého hospodáře. Naštěstí se dnes tato tradice vrací. Jen dnes už na zahradách nestojí nejsou zděné šopy,ale plastové nebo kovové zahradní domky.  Plastové domky Duramax si sami dovážíme a dodáme vám je i s podlahou. V Superdiskontu máme tak komplexní nabídku této značky za ty nejlepší ceny. 

Nejprodávanější produkty

http://www.superdiskont.cz/plastove

Plastové zahradní domky Duramax jsou ideálním řešením pro skladování Vašeho zahradního náčiní a příslušenství.
Velkou výhodou plastových domků je především jejich velmi snadná a rychlá montáž a bezúdržbový provoz.

Plastové domky jsou prakticky bezúdržbové, nerezavějí a vydrží mnoho let i v těch nejnáročnějších povětrnostních podmínkách.

Díky zakladnímu výrobnímu materiálu - plastu, jsou vhodné i do míst se zvýšenou vlhkostí.

Výrobce DuraMax je od roku 1983 divizí US Polymers Inc., předního kalifornského výrobce vinylových výrobků jako jsou oplocení, přístřešky, úložné systémy, trubky, rolety a vlastní profily. US Polymers je součástí mezinárodní Harwal Group s divizemi v USA, na Středním východe, Evropě a v Rusku. Harwall Group má více jak 65 let zkušeností s výrobou plastových a kovových výrobků.

Plastové zahradní domky Duramax = tradice a kvalita již více než 65 let!

Nakupujte plastové zahradní domky na Superdiskont.cz

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution