Držáky rolí a fólií

Držáky folií a rolí jsou praktickým pomocníkem do každé kuchyně. S držákem folií budete mít fólii vždy po ruce kdykoli budete potřebovat.

Nejprodávanější produkty

Papírové utěrky, potravinové folie a alobal se běžně používají v každé domácnosti. Není jak je mít ihned po ruce, aniž byste je museli pracně hledat. Máte je raději pěkně srovnané v zásuvce nebo při ruce na stěně v kuchyni? Oba typy uložení nabízíme od firmy EMSA ve vysoké kvalitě s patentovanými řezáky, v elegantních designech i různých barvách.

Domácí potřeby Emsa vynikají precizním zpracováním, moderním designem, kvalitou i praktičností. Výjimku netvoří ani držáky follií a rolí Emsa. Ať už jej budete mít uložen v zásuvce nebo umístěn na stěně, budete velmi spokojení, jak se jedná o užitečnou domácí potřebu. Výhodou je výběr z krásných barev a provedení tak, ať se držák hodí do vaší domácnost.

V každé domácnosti je potřeba také skladovat potraviny, aby se zachovala jejich čerstvost. Proto pro Vás máme připravenou bohatou nabídku potravinových dóz Emsa. Vybírat můžete Dózy Clip & Close, Dózy Clip & Close Glass nebo Dózy Optima.

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution