Dětské hrací sestavy

Dětské domečky a dřevěné herní sestavy jsou přesně to, co by si vaše dítě přálo, kdybyste rozhodování nechali na něm.  Děti se chtějí smát, hrát si a objevovat svět po svém, proto jsou domečky, kam se mohou schovávat, a nejrůznější houpačky a šplhadla pro ně to nejlepší. 
Domečky Bazoongi s konstrukcí z nylonových trubek a pestrým textilním potahem jsou vhodné do interiéru. Děti je budou milovat, mohou odlepovat kytičky,  otevírat okýnka, ale především se ve svém dětském stanu mohou schovávat. V menším prostoru se totiž děti cítí lépe a bezpečněji, navíc když je tak krásně barevný a útulný a vejdou se tam i kamarádi.
Na zahradu máme v Superdiskontu pro děti dřevěné domečky, pískoviště i multifunkční věže, na nichž mohou překonávat samy sebe v houpání a šplhání.  Kvalitní konstrukce z masivu, tlakově impregnována, aby vydržela dlouholeté nájezdy pirátů a princezen.  V Superdiskontu koupíte domečky a houpačky takové, že se z nich vaše děti budou tetelit blahem a vy si můžete být jistí, že jste nakoupili tím nejlepším poměrem ceny a kvality.

Nejprodávanější produkty

A co si pod takovou dětskou hrací sestavou můžete představit? Rozhodně to jsou dětské zahradní domečky, se kterými si děti vyhrají ještě dlouhá léta. Nezapomínejme ani na skluzavky, které by v dětském zahradním koutku neměly chybět. A co taková houpačka? Ta je jistě také oblíbená. Jak vídíte, na výběr je toho opravdu spousty.

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution