Chlorinátory

Chlorinátor nebo plovák na tablety, do něhož umístíte chlorovou nebo KOMBItabletu pro průběžnou údržbu bazénu. Tableta se v plováku postupně rozpouští, rychlost rozpouštění můžete regulovat pomocí otvoru ve spodní části plováku. Chlorinátor tablety rozpouští postupně, čímž prodlužuje životnost  a účinnost tablety, ale také ochraňuje koupající se před chlorem. U nás v Superdiskontu nabízíme různě velké plováky, abyste si mohli vybrat velikost chlorinátoru úměrně velikosti svého bazénu. Snadná a zcela jednoduchá péče o vodu v bazénu. 

Nejprodávanější produkty

I vy vlastníte bazén na své zahrádce? Pak si jej zajisté chcete užívat s čistou, průzračnou a zdravotně nezávadnou vodou. Moderní a efektivní způsob čištění vody se Vám nabízí za pomocí chlorinátorů.

Chlorinátor je plovoucí dávkovač bazénové chemie, do kterého se podle velikosti vloží 1 nebo více tablet. Plovák zajišťuje průběžné dávkování dezinfekčních a multifunkčních tablet bazénové chemie.

V našem e-shopu si můžete pořídit chlorinátor ve třech různých velikostech - malý, střední a velký. Zakoupit u nás můžete i tablety do bazénu, které se za pomocí něj efektivně ve vodě rozpustí.

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution