Chlor šok - dezinfekce

Dezinfekční přípravky pro jednorázové vyčištění vody bazénu v případě většího znečištění, po bouřkách nebo při velkém výskytu řas v bazénu. V takém případě je potřeba upravit pH na hodnotu od 6,8 do 7,2, aby byla dezinfekce účinná, a následně aplikovat chlor šok pro radikální dezinfekci. Pamatujte na to, že během aplikace chlor šoku není možné se v bazénu koupat. Po cca 24 hodinách se aplikuje vločkovač, který zajistí flokulaci mrtvých řas a bakterií, a filtrace je už zvládne odsát.  V naší nabídce je i rychle působící přípravek Laguna MODRÝ ŠÍP, který dovoluje koupání v bazénu už krátce po aplikaci.  Doporučujeme také oddělení bazénové příslušenství, kde naleznete bazénové filtrace a vše k mechanickému odstraňování nečistot.

Nejprodávanější produkty

Chlor šok 1,2 kg

Chlor šok pro rychlou desinfekci

Akce
Skladem 3 ks
299 Kč 229 Kč bez DPH 189,26 Kč

Sháníte bazénovou chemii pro Váš bazén, která účinně dezinfikuje vodu v něm ? Nejběžnější dezinfekční látkou používanou při bazénové chemii je chlór. Účinky a funkce chlóru jsou dnes velmi dobře známé, a proto se v hojné míře využívá. Při správném dávkování a koncentraci není pro lidský organimus nikterak dráždivý.

V naší nabídce bazénové chemie najdete Chlor šok kvalitních značek Laguna a Probazen. Vybírat můžete z několika baleních o různých hmotnostech. Velkou výhodou je, že v sobě spojuje dezinfekční i oxidační účinek s reziduálním charakterem.

Oblíbenou bazénovou chemií jsou rovněž tablety do bazénu, které v našem e-shopu Superdiskont.cz také pořídíte.
 

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution