Bezdotykové odpadkové koše

Bezdotykové odpadkové koše zaručují maximální hygienu a jednoduché ovládání. Můžete mít plné ruce, a víko koše se přesto automaticky díky infračervenému senzoru otevře a během několika vteřin po vhození odpadků i zavře. Systém je velmi hygienický a výrazně snižuje počet bakterií. Pohon bezdotykového odpadkového koše je primárně na baterie, ale k některým typům lze dokoupit i adaptéry a napájet ze zásuvky.

 

 

Nejprodávanější produkty

Otevírání i zavírání víka koše je řízeno chytrým čipem. Jednoduše se přiblížíte rukou nebo jiným tělesem do vzdálenosti cca 20 cm od senzoru a víko se během 1/2 sekundy samo otevře. Dokud se ruka od senzoru neoddálí, zůstane víko otevřené a jakmile se od senzoru vzdálí, za 3 sekundy se víko zavře. Ovládání je zcela bezdotykové. Na víku jsou pak umístěna tlačítka, která umožní ruční ovládání například v případě, že potřebujete mít koš déle otevřený. V zadní části pak je umístěn i hlavní vypínač pro možnost úplného vypnutí.

Odolná konstrukce odpadkových košů z prvotřídní matné nerezavějící oceli je opatřena ochranou proti otiskům prstů Fingerprint Proof a nabízí tak jednoduché čištění, moderní vzhled i ochranu proti korozi. Víko je vyrobeno z pevného plastu. Kvalitní materiály zajišťují dlouhodobé používání odpadkových košů.

Úsporný provoz odpadkových košů Helpmation zajišťují baterie, které otevřou víko koše až 10 000krát! Díky svému modernímu designu a bezdotykovému provedení se hodí do domácností, kanceláří, ordinací lékařů, nemocnic, kosmetických salonů, restaurací i hotelů.

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution