Bezdotykové dávkovače mýdla

Bezdotykové dávkovače mýdla Helpmation zaručují maximální hygienu a jednoduchost ovládání doma, na pracovišti či ve zdravotnických zařízení. Máme pro vás kvalitní provedení pro čistčí prostředí bez bakterií. Futuristický design,triviální údržba. Pokud vás bezdotykové dávkovače mýdla oslovily, zvažte i bezdotykové odpadkové koše. Jsou oblasti, kde je hygiena nezbytná.  

Nejprodávanější produkty

Bezdotykové dávkovače mýdla Helpmation jsou skvělými pomocníky pro hygienicky čistý domov. Najdou uplatnění také na pracovištích, v kancelářích, restauračních a ubytovacích zařízeních, ve zdravotnických areálech a kdekoli jinde, kde chtějí zajistit hygieničtější podmínky. Bezdotykový senzorový dávkovač mýdla Helpmation disponuje infračerveným senzorem, který umožňuje jednodušší a hygienické používání. Dávku tekutého mýdla získáte pouhým přiblížením ruky k dávkovači, aniž byste se museli dotýkat nějakého tlačítka, které je plné bakterií.

V našem e-shopu nabízíme několik provedení bezdotykového dávkovače mýdla značky Helpmation. Můžete si vybrat takové provedení, které se bude skvěle hodit do vaší domácnosti. Jedná se o kvalitní high-tech produkty nejvyšší kvality  vyrobené za použití nejmodernějších technologií. Záleží na Vás, zda potřebujete větší bezdotykový dávkovač mýdla o objemu 750 ml nebo Vám postačí o objemu 500 ml.

Zakoupit si u nás můžete také bezdotykové koše Helpmation v řadách MINI, ORIGINAL a OVAL, jež rovněž přispějí k mnohem čistějšímu a hygieničtějšímu prostředí u vás doma. A pokud chcete udělat správnou věc pro životní prostředí, k dispozici máme i řadu TŘÍDĚNÝ ODPAD.

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution