Akční sestavy zahradních domků

Duramax nejsou obyčejné kůlny na nářadí, jsou to chytře sestavené domky na zahradu, které ve dvou lidech postavíte za pár hodin. K domku dostanete perfektně popsaný návod v češtině, takže je zvládne postavit i ten, komu jakékoli řemeslné práce nejsou blízké. Ve výsledku vám bude na zahradě stát stabilní zahradní domek z kvalitního materiálu, který vám vydrží dlouhá léta. Výrobce na něj dokonce poskytuje 15letou záruku proti prorezivění. Domek se staví buď na betonový základ, nebo na udusaný štěrk, tam doporučujeme ho ukotvit do patek. Pokud si přejete ještě zvýšit stabilitu domku, dokupte si kovovou konstrukci na podlahu. Vaše nářadí i zahradní nábytek budou v bezpečí před deštěm a sněhem.  Superdiskont je autorizovaný dovozce domků Duramax do Česka a poskytujeme záruční i pozáruční servis.   V této kategorii vám nabízíme sestavy zahradního domku s přístřeškem na dřevo za akční cenu, v některých případech dokonce s dopravou zdarma. 

Nejprodávanější produkty

Akční sestavy domků Duramax - komplety za zvýhodněné ceny naleznete v této kategorii.

Jako oficielní autorizovaný prodejce a dovozce do ČR Vám tyto domky Superdiskont.cz nabízí v kompletním sortimentu s kompletním záručním i pozáručním prodejním servisem a za nejlepší ceny!

Díky široké škále rozměrů a několika barevným provedením si snadno vyberete domek dle Vašich představ. Domek tak ve Vaší zahradě nebude sloužit jen jako kůlna na nářadí, ale i jako vkusný, kvalitní doplněk z kvalitního materiálu s dlouhou životností.

Domky Duramax jsou velmi odolné proti povětrnostním podmínkám a mají výjimečnou záruku proti prorezavění 15 let!
 

 

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution