Zahradní domky, typ Duramax TITAN

Plechové domky Titan mají standardní šířku 261 cm, kvalitní dvoukřídlé dveře, které lze, stejně jako u ostatních domků Duramax, doplnit zámkem. Výrobce poskytuje na své domky záruku 15 let proti prorezavění, takže vaše zahradní nářadí, nábytek nebo sportovní potřeby budou v bezpečí před deštěm i větrem. Domky Duramax Titan lze koupit v akční sestavě spolu s přístřeškem na dřevo. A pokud byste se rozhodli, že potřebujete ještě delší domeček, k řadám Titan a Colossus lze dokoupit prodloužení.  

V nabídce tři barevné varianty domků, možnost dokoupit podlahovou konstrukci pro ještě větší stabilitu, výborně popsaný návod.  V Superdiskontu jsme autorizovaní dovozci značky Duramax do Česka a máme pro vás záruční i pozáruční servis. Zboží posíláme během 24 hodin do celého Česka. 

Nejprodávanější produkty

Plechové zahradní domky Duramax Titan jsou střední volbou z řady domků Duramax.Nejsou náročné na místo a přítom se do nich vejde vše potřebné. Vybírat můžete z různých velikostí a barev.

V kategorii Příslušenství a doplňky naleznete i praktické samonostné podlahové konstrukce k těmto domkům, díky kterým nemusíte pro domky dělat specielní podklad.

Jako oficiální autorizovaný prodejce a dovozce do ČR vám tyto domky Superdiskont.cz nabízí v kompletním sortimentu s kompletním záručním i pozáručním prodejním servisem a za nejlepší ceny!

Díky široké škále rozměrů a několika barevným provedením si snadno vyberete domek dle vašich představ. Domek tak ve vaší zahradě nebude sloužit jen jako kůlna na nářadí, ale i jako vkusný, kvalitní doplněk z kvalitního materiálu s dlouhou životností.

Domky Duramax jsou velmi odolné proti povětrnostním podmínkám a mají výjimečnou záruku proti prorezavění 15 let!

 

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution