Tablety do bazénu

Naučíme vás, jak pečovat o bazén při úvodním napouštění, průběžně i při problémech.  Při úvodním napouštění doporučujeme změřit pH vody a tvrdost vody pomocí testerů, které najdete v oddělení bazénové příslušenství, a případně vodu upravit stabilizátory pH. Poté je třeba vodu dezinfikovat startovní dávkou chloru a pak už jen přidáváte do chlorinátoru tabletu pro průběžnou údržbu vody.  Rozlišujeme čistě chlorové tablety a pak multifunkční tablety, jež vedle dezinfekce chlorem fungují také jako prevence proti vzniku řas v bazénu a obsahují i vločkující prvky, takže se nečistoty shlukují a filtrace je snadno odsaje.  Pokud používáte čistě chlorové tablety, preventivně ošetřujte vodu v bazénu ještě přípravkem proti vzniku řas, zvlášť za velmi teplého počasí nebo při intenzivním využívání bazénu.  V nabídce Superdiskontu naleznete různá balení tablet do bazénu od českých osvědčených značek. 

Nejprodávanější produkty

KOMBI tablety MAXI 5kg

Tablety pro průběžnou desinfekci vody

Akce
Poslední kus
899 Kč bez DPH 742,98 Kč

Máte na zahradě bazén, který si chcete užívat po celou dobu pěkného počasí? Čistá a zdravotně nezávadná voda v něm není žádný problém! S naší bazénovou chemií se můžete koupat v průzračné vodě a dovádět v bazénu dle libosti, aniž byste ji museli pracně několikrát měnit.
Chcete-li vodu udržovat pomocí tablet do bazénu, zde najdete široký výběr tablet značek Laguna a Probazen. Máme pro Vás multifunkční tablety do bazénu nabízející kompletní péči o Vaši vodu. Díky kombinaci několika účinných látek zvládnete udržet bazén pouze na multifunkčních tabletách. Již nemusíte do vody přidávat další bazénovou chemii. Vybírat můžete tablety MINI, MAXI v poměrně širokém spektru hmotnostních variant. Prodáváme také oblíbené produkty tablety do bazénu 5v1 a chlorové tablety do bazénu.

Tablety do bazénu jsou pomalu rozpustné a poskytují nejjednodušší způsob údržby bazénové vody. Při správném výběru Vám zajistí stoprocentní výsledek. Multifunkční tablety do bazénu, tablety do bazénu 5v1 do každého bazénu pro snadnou údržbu, dezinfekci a čištění bazénové vody. Skladem, příznivé ceny.
 

2017 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution