Řada OVAL

Bezdotykové koše Helpmation - Řada OVAL, bezdotykový koš Helpmation Oval, bezdotykové koše Oval, bezdotykové odpadkové koše, bezdotykový odpadkový koš, koše Helpmation, odpadkové koše Helpmation

Nejprodávanější produkty

Bezdotykové koše Helpmation jsou navrženy s cílem zajistit hygienické a jednoduché nakládání s odpadem. Díky nim to nyní budete mít mnohem snažší, aniž byste se museli dotýkat víka, které je plné bakterií. Koše Helpmation mají infračervený senzor. Přiložíte k němu ruku přibližně do vzdálenosti 20 cm a víko koše se automaticky a tiše otevře. Jakmile odpad vložíte, víko se zavře. S košem Helpmation omezíte výskyt bakterií ve vaší domácnosti nebo na pracovišti. Jsou ideální především na toalety, do koupelen, do kuchyně nebo do pracovny. Své místo si najde kdekoli.

Právě se nacházíte v kategorii bezdotykových košů Helpmation řady OVAL. Jedná se o elegantní bezdotykové koše, jež jsou vhodné pro každodenní použití. Pořídit si u nás můžete koše Helpmation OVAL o objemu 12 l, 30 l, 40 l, 50 l a dokonce až 80 l. Díky prvotřídní nerezové oceli a kvalitním materiálům, ze kterých jsou tyto koše vyrobeny, máte záruku dlouhé životnosti.

Chcete-li udržovat ve vaší domácnosti hygienické a čisté podmínky, zavítejte u nás do kategorie bezdotykové dávkovače mýdla Helpmation, jež mají rovněž infračervený senzor a dávkování mýdla probíhá v nastaveném a potřebném množství.

2018 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution