Hrnce

Ty nejkvalitnější hrnce za výborné ceny máme pro vás na Superdiskont.cz. V kuchyňských hrncích neuznáváme levné rychloobrátkové zboží, při vaření věříme v kvalitu. Proto u nás najdete jen ty nejlepší hrnce,  v nichž vařit je radost. Do nabídky potřeb pro vaření vybíráme kvalitní hrnce, ve kterých budete s radostí vařit desítky let. Díky čistému, jednoduchému designu budete v našich hrncích i servírovat a vždy sklidíte úspěchVyberte si z naší nabídky vysoce kvalitních litinových hrnců Lava Metal, jež máte při správné péči na celý život.

Nejprodávanější produkty

Poslední kus

Vysoce kvalitní rendlík se sendvičovým dnem má celonerezové držadlo...

439 Kč 359 Kč bez DPH 296,69 Kč

Litinové nádobí Lava Metal se vyznačuje vysokou kvalitou a může Vám poskytnout řadu výhod. Je velmi odolné, vyznačuje se dlouhou životností, udržuje dlouho teplo a díky tomu je i energeticky úsporné. Díky celopovrchovému smaltování, které je přirozeně a trvale nepřilnavé, se nemůže stát, že by se vám pokrmy připalovaly.

V této kategorii naleznete litinové hrnce různých velikostí i barev. Vybrat si můžete takový hrnec, který ve své kuchyni postrádáte, nebo si pořídit celou sadu. Jeden hrnec mnohdy nestačí, v každé domácnosti je jich potřeba několik. Právě námi prodávané litinové hrnce Lava Metal jsou tou nejlepší volbou. V litinovém hrnci můžete vařit na všech typech sporáků, ať už je to plynový, elektrický, sklokeramický, indukční sporák či kachlová kamna. Tyto hrnce však nesmějí být používány v mikrovlnné troubě.

Pořídit u nás můžete také litinové pánve, kastroly a další litinové nádobí. Při správné péči Vám toto nádobí vydrží na celý život.

2017 Copyright Superdiskont, s.r.o., Dobronická 986/35, 140 00 Praha 4 / Powered by Web Revolution